ˆ

Strona główna - informacja

Szczegóły informacji

Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Data wprowadzenia informcji do BIP: 2011-05-12 08:12:47 Informacja ogłoszona dnia 2011-05-12 08:12:53 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr - brak tytułu

INFORMACJA
            Starosta, Wicestarosta i Sekretarz przyjmują interesantów w sprawach skarg i wniosków w poniedziałki w godzinach od 13:00 do 15:30, po uprzednim umówieniu się w sekretariacie Starostwa. W przypadku, gdy w poniedziałek przypada dzień ustawowo wolny od pracy, Starosta, Wicestarosta i Sekretarz przyjmują interesantów w sprawach skarg i wniosków w następnym dniu roboczym w godzinach od 13:00 do 15:30.
             Kierownicy wydziałów oraz pozostali pracownicy Starostwa przyjmują interesantów w godzinach pracy Starostwa.

Akapit nr - brak tytułu

Informacja dla osób niepełnosprawnych

Przy wejściu głównym do budynku Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu / wejście do budynku „ A”/ od ul. Poznańskiej 33 oraz od strony parkingu Starostwa   zainstalowane są dzwonki, po których sygnale jedna z wyznaczonych osób pomaga w dostępie do budynku, przy użyciu  schodołaza.

W holu głównym budynku „A” znajdują się przygotowane dla interesantów miejsca, w  których, w razie potrzeby  osoby kompetentne udzielają niezbędnych informacji.

Przy wejściu do budynku „ F” – Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i  Kartograficznej -  znajduje się podjazd dla osób niepełnosprawnych. 

« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Powiatu Nowotomyskiego
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu